Туалетний папір двошаровий "MALVAR" 98мм.(4шт.), 12уп.\бл.

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туалетний папір двошаровий "MALVAR" 98мм.(4шт.), 12уп.\бл.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип туалетного паперу | Рулонна на гільзі |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Перфорація | Так |
| Тиснення | Так |
| Колір | Білий |
| Кількість відривів | 150 |
| Висота рулону | 98 мм |
| Діаметр гільзи | 45 мм |
| Зовнішній діаметр рулону | 110 мм |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Вага | 245 г |
- Ціна: 39,13 ₴