Рушничок паперовий двошаровий "MALVAR" Дівчинка (2шт.), 12уп.\бл.

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рушничок паперовий двошаровий "MALVAR" (2шт.), 12уп.\бл.
Рушничок паперовий двошаровий "MALVAR" (2шт.), 12уп.\бл.
Рушники в рулонах двошарові, 100% целюлоза, 2рул/уп, ТМ Malvar - це високоякісні паперові рушники, які забезпечують надійне поглинання вологи та виняткову міцністьзавдяки двошаровій структурі.
Ці рушники забезпечують м'якість та комфорт при використанні, роблячи їх ідеальними для будь яких умов.
Зручний формат упаковки, дозволяє завжди мати запас рушників під рукою.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип бумажных полотенец | Рулонные на гильзе |
| Материал основы | Целлюлоза |
| Количество слоев | Двухслойные |
| Ширина листа | 22 см |
| Тиснение | Да |
| Перфорация | Да |
| Цвет | Белый |
| Диаметр гильзы | 50 мм |
| Наружный диаметр рулона | 90 мм |
| Количество в упаковке | 2 шт |
| Вес рулона/пачки | 210 г |
- Цена: 35,21 ₴/упаковка