Губка для взуття "SAMANDER" безколірна ,10шт.\бл.

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Губка для взуття "SAMANDER" безколірна ,10шт.\бл.,120шт.\ящ.
Дбайливо доглядає, живить, очищає та захищає вироби зі шкіри. Дає чудовий блиск та активізує колір. Підходить для усіх видів гладкої шкіри, всіх відтінків і колірних комбінацій.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Губка для обуви |
| Материал обуви | Гладкая кожа |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Высота | 32 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Черный |
| Тип средства | Крем |
| Основное назначение | Придание блеска |
| Бесцветный | Да |
- Цена: 12,62 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.
- Способ упаковки: 10 штук в блоке, 120 штук в ящике