Коробка пластикова для ягід 1000 прозорий ПЕТ, 190х120х106, 800шт.\ящ.


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Коробка пластикова для ягід 1000 прозорий ПЕТ, 190х120х106, 800шт.\ящ.
Контейнери невеликої товщини здатні надійно захистити знаходяться в них продукти від пилу, вологи або попадання будь-якої рідини. Різноманітність форм і розмірів дозволить підібрати потрібний вид контейнерів і купити блістерну упаковку такого виду, який буде максимально підходити для ваших потреб. Всі вони зможуть надовго зберегти не тільки цілісність продуктів, але і первинний привабливий зовнішній вигляд
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Количество в упаковке | 800 шт |
| Объем | 1000 мл |
| Цвет | Прозрачный |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Высота | 106 мм |
| Материал | Пластик |
| Основные | |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямоугольная |
| Применение | Универсальное |
- Цена: 2,49 ₴
- Минимальный заказ: 800 шт.
- Способ упаковки: 800 штук в ящику