Пакети для заморозки слайдери "VMILA" 1,5л,. (5шт.), 100уп.\ящ.

Пакети для заморозки слайдери "VMILA" 1,5л,. (5шт.), 100уп.\ящ.
Пакети для заморозки слайдери "VMILA" 1,5л,. (5шт.), 100уп.\ящ.
пакети слайдери , оснащені спеціальною застібкою -слайдером, що дозволяє надійно та герметично закривати пакет і запобігає витіканню рідини , а також спрощує процес відкривання пакету.
Завдяки застібці-слайдеру пакети можна використовувати для найрізноманітніших цілей:
- Зберігання свіжих продуктів. у холодильнику чи морозилці;
- Заморожування продуктів харчування, особливо свіжих фруктів і овочів, м'яса та ін.;
- Пакування сипучих продуктів;
- Використання для швидкого розморожування продуктів в мікрохвильовій печі;
- Зберігання та транспортування лікарських засобів, предметів особистої гігієни, документів і т. п.
Також пакети зручно брати з собою і використовувати під час подорожей, так як в них продукти будуть захищені від забруднення і небажаної вологи. Відкривати і закривати їх дуже просто за допомогою застібки-слайдера. У закритому стані пакети зберігають герметичність.
Під час заморожування ви можете бути впевнені у збереженні цілісності пакета. Його фактура не дозволяє продуктам примерзати до нього. Помістити продукти в пакет, ви захищені від розповсюдження запахів. Пакет захищає продукти від висихання і передчасного псування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Пакет с замком Zip-Lock |
| Материал | Полиэтилен |
| Ширина | 180 мм |
| Длина | 220 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
| Количество в упаковке | 5 шт |
| Толщина | 50 мкм |
| Вес упаковки | 0.03 кг |
| Внешние параметры | |
| пакет слайдер | застібка слайдер |
- Цена: 17,01 ₴/упаковка
- Способ упаковки: 5 штук в упаковке, 150 упаковок в ящике. Цена указана за 5 пакетиков