Пакети для заморозки "VMILA" 1л. (10шт.), 150уп.\ящ.

Пакети для заморозки "VMILA" 1л. (10шт.), 150уп.\ящ.
Пакети для заморозки "VMILA"кожен об’ємом 1 літр, дозволить вам легко та ефективно організувати місце в морозильній камері.
Основні характеристики:
-
Розмір: 15 х 20 см
-
Об’єм: 1 л
-
Кількість: 10 штук у пакуванні
-
Товщина плівки: 50 мкм
-
Матеріал: LDPE міцний та безпечний для харчових продуктів матеріал.
-
Надійна застібка: Герметична застібка-слайдер захищає продукти від пошкоджень та сторонніх запахів, зберігаючи їхній природний смак і аромат.
-
Універсальність: Пакети підходять для заморожування овочів, фруктів, ягід, м'яса, риби, хліба та інших готових страв та дозволяють компактно складати їх у морозилці, економлячи простір для інших продуктів.
-
Міцність: Товщина 50 мкм забезпечує високу стійкість до розривів, навіть при заморожуванні продуктів з гострими краями, Ви завжди можете побачити, що знаходиться всередині нього.
Пакети для заморозки "VMILA" — незамінний помічник на вашій кухні для якісного та тривалого зберігання продуктів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Пакет с замком Zip-Lock |
| Материал | Полиэтилен |
| Ширина | 150 мм |
| Длина | 200 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
| Количество в упаковке | 10 шт |
| Особенности | Замок zip-lock |
| Толщина | 50 мкм |
| Вес упаковки | 0.04 кг |
- Цена: 9,39 ₴/упаковка
- Способ упаковки: 10 штук в упаковке, 150 упаковок в ящике. Цена указана за 10 пакетиков