Набір контейнерів з ручками 2,5л+1,2л+0,55л (мятна кришка) арт.58м

Набір контейнерів з ручками 2,5л+1,2л+0,55л (мятна кришка) арт.58м, 22уп.\ящ.
Кругла ємність на 1л безсумнівно знадобиться тім, хто любити добре поїсти в колі друзів. У такому контейнері можна взяти з собою що завгодно, навіть домашній супчик, тому що для лінійки "Мій обід" ми застосували особливу багатозахідну різьбу на кришці, яка забезпечує відмінну герметичність ємності. Перші страви, підливи, печеня - тепер Ви без жодних сумнівів можете брати будь-які рідкі продукти з собою.
Щоб розігріти їжу досить зняти кришку і поставити ємність в мікрохвильову піч на пару хвилин. Мить - і смачний, теплий домашній обід готовий до вживання.
Для виготовлення всіх ємностей ми використовуємо високоякісний харчовий пластик, тому бокси не вбирають запах навіть страв, що мають виразний аромат. Отже, якщо сьогодні Ви вирішили взяти з собою шмат пирога, то він не буде пахнути вчорашньою картоплею з розмарином. Ну а стильний дизайн не залишить байдужим тих, кому важливий не тільки функціонал: яскрава кришка підкреслює графічний чорний напис "Мій обід". Нехай всі навколо знають, що це Ваш обід!
Вся продукція виготовлена з екологічно чистого матеріалу, сертифікована в Україні і відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам і вимогам.
| Основные | |
|---|---|
| Вид одноразовой посуды | Лоток |
| Назначение | Для холодных и горячих напитков/еды |
| Материал | Пластик |
| Подходит для алкогольных напитков | Нет |
| Цвет | Прозрачный |
| Количество в упаковке | 3 шт |
| Длина | 248 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Высота | 90 мм |
| Производитель | Народний продукт |
| Страна производитель | Украина |
- Цена: 81,86 ₴/упаковка