Пакет Фасовка 27х35, 15мкм. (400шт.) в рулоні PLA\PBAT (біокомпостна)


Пакет Фасовка 27х35, 15мкм. (400шт.) в рулоні PLA\PBAT (біокомпостна), 8шт.\міш.
Пакети з кукурудзяного крохмалю біологічно розкладаються
і компостуються. Біорозкладні пакети розкладаються в навколишньому середовищі протягом 10-45 діб.
Технічні характеристики:
Колір: Білий
Розміри: 27*35 см
Щільність: 15 мкм
Кількість в рулоні: 400 шт
Важливо!
Умови зберігання:
Біорозкладні пакети повинні правильно зберігатися. Для цього необхідне сухе місце без доступу вологи і прямих сонячних променів. Якщо умови зберігання пакетів порушені, то термін їх експлуатації скорочується і може початися процес спонтанного біорозкладення. При контакті з органічними або вологими продуктами протягом 5-6 днів пакети теж можуть почати втрачати свої експлуатаційні властивості.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Пакет фасовочный |
| Материал | Кукурузный крахмал |
| Ширина | 270 мм |
| Длина | 350 мм |
| Цвет | Белый |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
| Количество в упаковке | 400 шт |
| Толщина | 15 мкм |
| Вес упаковки | 1.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| плотность | 50 мкм. |
| вес упаковки | 1.5 мм. |
- Цена: 556,64 ₴/упаковка
- Способ упаковки: 40 упаковок в мешке