Пакет поліпропіленовий 15*30 самоклейка, 500шт.

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пакет поліпропіленовий 15*30 самоклейка, 500шт.
Універсальний поліетіленовій пакет для малогабаритних товарів , штучного товару та продуктів харчування (фасування).
Збільшеній розмір пакетів, дозволяє пакуваті товар більшіх розмірів
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Количество в упаковке | 500 шт |
| Ширина | 150 мм |
| Длина | 300 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
| Материал | Полипропилен |
| Вес упаковки | 1 кг |
- Цена: 0,70 ₴
- Минимальный заказ: 500 шт.
- Способ упаковки: 1000 штук в упаковке.