Губки Меламінові (50шт.)


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Губки Меламінові (10шт.)
Отже, що ж можна відмити за допомогою меламіну губки? Та що завгодно:
- вапна;
- сліди від чорнила і маркерів;
- смуги від взуття, залишені на лінолеумі або паркеті;
- бруд на плитці, пластику, миються шпалерах;
- будь-які види забруднень на поверхнях в кухні і ванній кімнаті.
-
Інструкція по застосуванню меламіну губки:
- Перед використанням трохи намочити і злегка віджати. Важливо! Спосіб застосування меламіну губки виключає її скручування, щоб не наражати на руйнування;
- Поверхня, яку передбачається очистити, треба змочити водою;
- Бажано впливати на оброблювану поверхню краєм предмета, так як таким чином вона
служитиме довше; - Додаткові миючі засоби не потрібні;
- Після закінчення прибирання забруднення прибирають вологою ганчіркою, а потім насухо витирають;
- Не можна використовувати препарат для тих предметів, в яких зберігається і готується їжа;
- Що прийшла в непридатність річ слід викинути.
-
Що можна мити меламіну губкою? Спектр дії в господарстві величезний. Вона впорається з брудом на кахлі, сантехнічних виробах, дерев'яної і скляної поверхні.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Средней жесткости |
| Основное назначение | Универсальное |
| Материал изготовления | Меламин |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Высота | 20 мм |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Страна производитель | Китай |
| Ароматизированная | Нет |
- Цена: 167,91 ₴/упаковка