Коробка пластикова ІТ-7500 ПЕТ, 500мл.

Коробка пластикова ІТ.-7500 ПЕТ, 500мл., 50 шт/ уп 160х133х48, 300шт.\ящ. Ивано-Франковск
Современный блистер представляет собой контейнер из первичного полистирола, что позволяет создавать прочную и прозрачную пищевую упаковку, содержимое которой будет видно со всех сторон. При этом, благодаря технологии изготовления и используемым материалам, блистерная упаковка может применяться как для пищевых продуктов, так и для других товаров.
Підходить для холодних та гарячих страв
одноразова пластикова тара - це універсальна упаковка з біоріентірованого полістиролу (BOPS) створена з урахуванням найбільш сучасних конструкторських і дизайнерських рішень, що робить її міцною та незамінною для Ваших продуктів. Естетично красиво із збереженням всіх Ваших задумів і форм, не пошкодившись на полицях магазину, продукт приїде в дім кожного Вашого клієнта, щоб порадувати його.
Міцність, висока якість імпортної сировини, хороші замки - це все вигідно відрізняє пластикові ємності нашої компанії. Прозора упаковка дозволяє зберегти і підкреслити всі достоїнства Ваших виробів. Сучасний світ постійно змушує нас йти в ногу з часом, вносячи в наше життя якісь новинки. Як результат: контейнери харчові ми можемо бачити у всіх торгових мережах, на ринках, та інших торгових точках країн світу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Айтекс |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Контейнер/судок |
| Применение | Универсальное |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Прозрачный |
| Объем | 500 л |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 133 мм |
| Высота | 48 мм |
- Цена: 5,42 ₴
- Минимальный заказ: 50 шт.
- Способ упаковки: 300 штук в ящике